Wobler dvoudílný Jointed Shad Rap RAPALA 4 cm BB

Kód: 5619
Neohodnoceno
Značka: Rapala
199 Kč
Skladem (2 ks)

Rapala Jointed Shad Rap je dvoudílnou verzí populárního woblera Shad Rap.

Charakteristická je pro něj citlivost a rychlý pohyb, což provokuje dravce k útoku i během pomalého přivíjení nástrahy.

Dvoudílná verze legendárního wobleru Rapala Shad Rap, která se pyšní dokonalým chodem i při pomalém tažení, který nenechá žádného dravce v klidu. Zvukově neutrální wobler imitující pohyb zraněné rybky, který vám přinese úspěchy jak při normální přívlači tak při trollingu, tak to je Rapala Jointed Shad Rap!

Wobler Rapala Jointed Shad Rap se hodí pro přívlač jak ve stojatých, tak tekoucích vodách. Díky své delší lopatce dokážete wobler rychle zanořit do potřebné pracovní hloubky a tam díky svému skělému pohybu jak při plynulém tažení, tak také při oživování chodu wobleru špičkou prutu přelstít číhající dravce. Pohyb wobleru při přívlači napodobuje zmatenou prchající kořist, které dravci jen zřídka odolají. Díky dělenému tělíčku navíc wobler Rapala Jointed Shad Rap vytváří velké množství vibrací, které dokáží vyprovokovat i často neaktivní dravce, kteří jen odpočívají. 

Menší velikosti wolbleru Rapala Jointed Shad Rap jsou vhodná pro lov přívlačí okounů, candátů a štik, větší velikost doporučujeme zejména pro přívlač štik, candátů a také sumců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: