Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Upozornění

Fotografie produktů jsou pouze ilustrativní a nemusejí zcela přesně odpovídat skutečnému barevnému odstínu (zobrazený odstín závisí rovněž na barevném nastavení monitoru atd.). Případné dekorace nejsou součástí výrobku, pokud tak není v popisu uvedeno. Texty popisů výrobků jsou z informačních zdrojů výrobců.

Elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Podmínky dodání

Vynakládáme veškeré úsilí pro co nejrychlejší dodání zboží od chvíle objednávky. Obvykle zboží expedujeme další pracovní den po přijetí objednávky prostřednictvím PPL nebo České pošty. U objednávek, které nebudeme schopni odeslat v termínu lze tento posunout, avšak pouze se souhlasem zákazníka - budeme vás informovat telefonicky nebo emailem. Vyhrazujeme si právo od smlouvy odstoupit v případě, že zboží nebude u dodavatele dostupné. Jestliže bude nedodané zboží předem uhrazeno a dohodneme se s Vámi na stornu objednávky, bude Vám částka za objednávku vrácena do 7 dnů od uskutečnění dohody na číslo účtu, které nám pošlete emailem.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Odstoupení od smlouvy

Nový občanský zákoník upravuje i možnost odstoupení od smlouvy. Zákazník tak může učinit do 14 dní od převzetí zboží, kdy nepoškozené nepoužívané zboží s písemným prohlášením, že odstupuje od kupní smlouvy a s přiloženým dokladem o prodeji vrátí prodejci na adresu provozovny - Rybářské potřeby U Petra, Palackého 201, Slaný. Odstoupení od smlouvy v praxi znamená, že kupující musí ve stanovené době vrátit zakoupené produkty, prodávající pak zašle peníze zpět zákazníkovi do 14 dnů poté, co obdrží zpět své zboží nebo doklad o jeho odeslání. Pokud bude vrácené zboží jevit známky opotřebení či používání, prodejce sníží vrácenou částku o hodnotu z ceny, kterou tím zboží ztratilo. Poštovné při vrácení produktu platí kupující.

Vrácení peněz zpět na váš účet:
1) číslo účtu nám pošlete emailem na obchod@rybarskepotreby-upetra.cz spolu s číslem objednávky a oznámením o odstoupení od smlouvy

2)do 14 dnů od nás obdržíte platbu, kterou budeme opět emailem avizovat

Provozovatel internetového obchodu www.rybarskepotreby-upetra.cz nenese odpovědnost za zásilky svěřené k dodání přepravci. V případě nedoručení zásilky nás kontaktujte e-mailem na adrese obchod@rybarskepotreby-upetra.cz nebo telefonicky (v pracovních dnech v době 9-17 hod.) na tel. čísle: 724 325 130, za účelem projednání věci. Náhradní zboží Vám zašleme či zaplacenou částku vyplatíme až po vyřízení reklamace u dopravce. O výsledku budete informováni.
V případě poškození zásilky - roztržený či jinak poškozený balík, zásilku od dopravce nepřebírejte nebo u přepravy zásilku přeberte s výhradou (písemně na doručovacím formuláři) a o tomto nás prosím informujte, abychom mohli věc u dopravce reklamovat.

Cenové podmínky

Slevy se nesčítají, pokud je zboží již zlevněné, ve výprodeji atd., sleva za registraci se na něj nevztahuje.
Seznam zboží s ceníkem je návrhem kupní smlouvy, obsahuje prodejní cenu s daní z přidané hodnoty. Ceny jsou uvedeny u každé položky zboží v Kč. K této ceně je připočítáno poštovné. Ceny zboží jsou uvedeny s DPH. Ke zboží je vždy přiložena faktura (daňový doklad), který zároveň slouží i jako dodací a záruční list. Odesláním objednávky s vybraným zbožím vyjadřuje zákazník souhlas s obchodními podmínkami.

Možnosti a podmínky dodání:

Zboží Vám bude doručeno službou PPL nebo prostřednictvím Zásilkovny podle vašeho výběru v objednávce. Průběh přepravy můžete sledovat na internetu na stránkách www.ppl.cz

Možnosti a podmínky úhrady (platební podmínky)

1) platba dobírkou - 20,- Kč
Zákazník může jako formu úhrady zvolit platbu dobírkou. Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s dodací adresou na území ČR nebo SR. Při tomto způsobu úhradu bude k objednávce připočtena částka 20,- Kč.

2) platba předem na účet 0,-Kč

3) hotovostní platba nebo platba kartou při osobním odběru na kamenné prodejně - pokud si objednané zboží přijedete převzít osobně na adrese Slaný, Palackého 201 - GPS souřadnice Loc: 50°13'55.379"N, 14°5'7.605"E.

4) platba platební kartou online přes platební bránu společnosti Shoptet, a.s.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48hodin.

Storno objednávky

Objednávku je možno stornovat, a to zasláním emailu s informací o tom, že chcete svou objednávku zrušit a to do 6-ti hodin od uskutečnění objednávky. Prosím tedy o důkladné promyšlení objednávky a odeslání této až ve chvíli, kdy jste si jisti, že zboží skutečně chcete.