PRUT SHIMANO AERO X5 DISTANCE FEEDER 366 CM

Kód: 1779
Tip
Neohodnoceno
Značka: Shimano
ZDARMAZDARMA
aero x5 1250x1250px v1
4 499 Kč
Skladem (1 ks)

Zcela jedinečná nová řada Aero X5 je považována firmou Shimano za jeden ze svých nejlepších výrobků. Prut je dokonalý v každém svém detailu. Blank rychlé reakce z kombinace materiálů HPC 60 + Nano nabízejí velký odhozový výkon. Prut samozřejmě disponuje odpovídající akcí při zdolávání ryby. Je vybaven sedlem navijáku Shimano DPS, očky Seaguide Stainless Steel XOG a rukojetí z korku v kombinaci s EVA pěnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prut využívá těchto patentovaných systémů Shimano :

 

High Pressure Carbon :

 

HPC (vysokotlaký kompozit HPC, High Pressure Carbon). V závěrečné fázi karbonizace uhlíkového prekurzoru je použitím vysokého tlaku v pracovní komoře dosaženo impregnace materiálu bez slabých míst v celém objemu hmoty. Výsledkem je objemově hustější polymer s vysokou přesností orientace vláken, který dává rybářským blankům ohromující pevnost, která je až o 40 % větší než u standardního uhlíkového kompozitu.

 

XT Carbon :

 

Kompozit XT je používán v celém spektru prutu Shimano. Číslo za označením XT, např. XT100, označuje kvalitu uhlíkových vláken, která byla pro výrobu použita. Čím vyšší je číslo, tím silnější je uhlíkové vlákno. Pro získání vybraných vlastností, např. určité akce prutu, jsou použity různé typy vláken (např. XT60/40).

 

Nanosheet :

 

Shimano NANO carbon je technologie, která se používá k výrobě polotovarů prutů, které jsou v průměru o 35% silnější a o 15% lehčí než běžný blank prutu. Srdce polotovaru blanku NANO je vyrobeno z uhlíkové desky NANO. Tato fólie má speciální vazbu, která umožňuje použití malé množství pryskyřice, která se rozloží na velmi malé (nano) částice po celé ploše. To vytváří lehkost, sílu a odezvu v blanku.

 

Navijákové sedlo Shimano :

 

Vedle využívání špičkových sedel navijáků Fuji, zkonstruovalo Shimano vlastní bohatou skupinu vlastních sedel navijáku. Tyto modely vytvořené společností Shimano umožňují využívat vždy specifické řešení sedel navijáků pro konkrétní typy prutů.

Špička uhlík AERO SGSD 1,5 oz
Špička uhlík AERO SGSD 2 oz
Špička uhlík AERO NGSD 2,5 oz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: