BLACK CAT CAST 301 LH

Kód: 6844
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Black Cat
4 815 Kč
Skladem (2 ks)
  • STABILITA: robustní silové převody pro extrémní zatížení při zdolávání.
  • PERFEKTNÍ POKLÁDÁNÍ ŠŇŮRY: přesné a přesně provedené pokládání šňůry na cívku je při navíjení nástrah garantováno prostřednictvím řadiče.
  • RYCHLOST: spustit tlačítko se spustí volné chodit cívky a rybář může svou nástrahu cíleně nahazovat nebo ji spouštět ke dnu.
  • OBSAH BALENÍ: je dodáváno se 2 kličkami, standardně s dvojitou kličkou a doplňkově ještě se silovou kličkou Power s velkým úchopem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baitcastové navijáky jsou novým trendem při aktivním lovu sumců. Značka Black Cat si dala za úkol na trh robustní a téměř nezničitelný baitcaster, který bude bez problému schopen vodit těžké nástrahy a zároveň odolá enormním silám, jež umí sumec při zdolávání vyvinout. BC Baitcaster najde své uplatnění při vertikálním rybolovu, přívlači a jigování u dna. Výhoda baitcastového při lovu sumců na blesku spočívá v jeho pohotovosti, protože rybář má možnost podpořit svou nástrahu spustit ke dnu nebo přesně do hloubky, kde sumci aktivně milují. Díky perfektnímu vyvážení mezi robustní skeletovou konstrukcí navijáku a jeho nízké hmotnosti je s takovým náčiním možné hodiny bez zbytečné únavy.

 

PRODUKTOVÉ INFORMACE
Číslo sortimentní položky: 0641301 Převod: 5,2:1
EAN: 4029569352647 Návin /1 otáčku: 66 cm
skupina: Navijáky Ložiska: 5
značka: Černá kočka Gramáž: 320 g
Kapacita vlasce m: 210 m Materiál: Alu
Kapacita vlasce mm: 0,33 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: