Avid Carp Prut Exodus Pro 10 ft 3 lb

Kód: 6884
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Avid Carp
1 690 Kč –34 %
avid carp prut exodus pro 12 ft 3 25 lb akce 6
1 690 Kč –34 % 1 100 Kč
Vyprodáno
Řada Exodus je známá vynikajícím výkonem, kvalitou a výjimečným poměrem cena / kvalita. Nedávný technologický pokrok umožnil další generaci Exodus Pro. Kvalita nemusí být vždy za vysokou cenu.

Pruty Exodus Pro jsou postaveny na vysoce modulovém, lehkém karbonovém blanku a zakončené 3k vazbou, díky čemuž jsou přitažlivé pro ty, kteří mají omezený rozpočet.

Tato řada je domovem dvou 10ft prutů od 3 lb, které jsou ideální pro pronásledování a lov na malých vodních plochách, a 3,5 lb, které jsou ideální pro situace naražení a držení nebo větší aplikace olova.

Prut 10ft Spod/Marker završuje řadu 10ft a nabízí perfektní aplikační prut pro ty, kteří dávají přednost použití kratších prutů nebo tam, kde je omezený prostor.

Tyto doplňují několik 12ft prutů v 3lb, 3,25lb a 3,5lb, stejně jako kombinovaný prut Spod & Marker, takže bez ohledu na vaše požadavky nebo preference, v řadě Exodus Pro je pro vás prut.

Všechny pruty Exodus Pro jsou zakončeny vysoce kvalitním vybavením, decentní grafikou, klipy na vlasec, laserem leptanými krytkami a vysoce kvalitním uhlíkem.

Pruty Exodus Pro mají ostrý nához a rychlou regeneraci, což bylo dříve u prutů v této cenové hladině těžké najít.

Akce při zdolávání ryb je citlivá, ale pod špičkou velmi shovívavá, což vám dává nejvyšší kontrolu a navrch proti vaší kořisti.

  • Bezkonkurenční kvalita za Vaše peníze
  • Ideální pro ty, kteří mají omezený rozpočet
  • Vysoce modulový, lehký karbon ve vazbě 3k
  • Použité vysoce kvalitní komponenty
  • Elegantní, ale nenápadná estetika
  • K dispozici jsou 10ft 3lb, 3,5lb a Spod/Marker prut
  • K dispozici jsou pruty 12ft 3lb, 3,25lb, 3,5lb a Spod Marker
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: